Unofficial Website Of F.C.Spartak Varna-1918


Начало
Club Info :

Новини +
Интервюта
Отборьт
История
Статистика
Програма 2003/04
Легенди
Fan-Zone :
Fans
Photo-Gallery
История на Ultra'
Fans-Forum
Test !!!
Mailing List
Other Stuff :
Архив
Links
История на сайта!?!
View Guestbook
Sign Guestbook
Chat-Room
e-mail me

Първенство 2003/2004 год.


10x to www.bulgarian-football.com !


PPFL 2003/2003 Programme

Fall part of the season

    
    Round 1:

 08 August 2003, Friday, 18:00 h:
Slavia (Sofia) - Litex (Lovech)			2:1
Chernomorets (Burgas) - Levski (Sofia)		1:2
 09 August 2003, Saturday, 18:00 h:
Makedonska slava (Simitli) - Lokomotiv (Plovdiv) 0:4
Marek (Dupnitsa) - Cherno more (Varna)		4:2
Spartak (Varna) - Belasitsa (Petrich)		4:0
Botev (Plovdiv) - Rodopa (Smolyan)		1:0
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Lokomotiv (Sofia)	3:3
 09 August 2003, Saturday, 20:00 h:
CSKA (Sofia) - Naftex (Burgas)			2:1

    Round 2:

 15 August 2003, Friday, 17:15 h:
Cherno more (Varna) - Spartak (Varna)		1:1
 16 August 2003, Saturday, 18:00 h:
Rodopa (Smolyan) - Chernomorets (Burgas)	3:0
Belasitsa (Petrich) - Botev (Plovdiv)		3:0
Lokomotiv (Plovdiv) - Marek (Dupnitsa)		4:1
 16 August 2003, Saturday, 20:00 h:
Naftex (Burgas) - Makedonska slava (Simitli)	3:0
 17 August 2003, Sunday, 18:00 h:
Slavia (Sofia) - CSKA (Sofia)			2:4
 17 August 2003, Sunday, 20:00 h:
Litex (Lovech) - Lokomotiv (Sofia)		3:1
Levski (Sofia) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	2:0

    Round 3:

 23 August 2003, Saturday, 18:00 h:
Makedonska slava (Simitli) - Slavia (Sofia)	3:0
Marek (Dupnitsa) - Naftex (Burgas)		3:0
Spartak (Varna) - Lokomotiv (Plovdiv)		1:3
Botev (Plovdiv) - Cherno more (Varna)		3:4
Chernomorets (Burgas) - Belasitsa (Petrich)	2:0
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Rodopa (Smolyan)	3:2
Lokomotiv (Sofia) - Levski (Sofia)		1:1
 23 August 2003, Saturday, 20:30 h:
CSKA (Sofia) - Litex (Lovech)			1:1

    Round 4:

 29 August 2003, Friday, 18:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)		3:2
 30 August 2003, Saturday, 18:00 h:
Rodopa (Smolyan) - Lokomotiv (Sofia)		2:1
Belasitsa (Petrich) - Vidima-Rakovski (Sevlievo) 2:2
Cherno more (Varna) - Chernomorets (Burgas)	2:2
Naftex (Burgas) - Spartak (Varna)		4:1
Slavia (Sofia) - Marek (Dupnitsa)		2:0
 31 August 2003, Sunday, 19:00 h:
CSKA (Sofia) - Makedonska slava (Simitli)	4:1
 31 August 2003, Sunday, 20:15 h:
Litex (Lovech) - Levski (Sofia)			0:0

    Round 5:

 12 September, Friday, 17:00 h:
Makedonska slava (Simitli) - Litex (Lovech)	1:2
 13 September, Saturday, 16:00 h:
Chernomorets (Burgas) - Lokomotiv (Plovdiv)	0:1
 13 September, Saturday, 17:00 h:
Marek (Dupnitsa) - CSKA (Sofia)			0:3
Spartak (Varna) - Slavia (Sofia)		0:1
Botev (Plovdiv) - Naftex (Burgas)		0:3
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Cherno more (Varna) 3:0
Lokomotiv (Sofia) - Belasitsa (Petrich)		5:0
 13 September, Saturday, 19:00 h:
Levski (Sofia) - Rodopa (Smolyan)		3:0

    Round 6:

 19 September, Friday, 17:00 h:
Belasitsa (Petrich) - Levski (Sofia)		0:1
 19 September, Friday, 19:00 h:
Litex (Lovech) - Rodopa (Smolyan)		0:0
 20 September, Saturday, 16:00 h:
Makedonska slava (Simitli) - Marek (Dupnitsa)	4:0
 20 September, Saturday, 17:00 h:
Cherno more (Varna) - Lokomotiv (Sofia)		2:2
Lokomotiv (Plovdiv) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)2:0
Slavia (Sofia) - Botev (Plovdiv)		5:0
 20 September, Saturday, 19:00 h:
CSKA (Sofia) - Spartak (Varna)			2:0
 21 September, Sunday, 19:00 h:
Naftex (Burgas) - Chernomorets (Burgas)		1:1

    Round 7:

 26 September, Friday, 17:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)		0:0
 27 September, Saturday, 17:00 h:
Spartak (Varna) - Makedonska slava (Simitli)	2:0
Chernomorets (Burgas) - Slavia (Sofia)		2:5
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Naftex (Burgas)	1:1
Rodopa (Smolyan) - Belasitsa (Petrich)		2:0
 28 September, Sunday, 15:00 h:
Marek (Dupnitsa) - Litex (Lovech)		1:2
Botev (Plovdiv) - CSKA (Sofia)			3:1
 28 September, Sunday, 19:00 h:
Levski (Sofia) - Cherno more (Varna)		0:0

    Round 8:

 03 October, Friday, 18:00 h:
Naftex (Burgas) - Lokomotiv (Sofia)		1:2
 03 October, Saturday, 15:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Levski (Sofia)		3:1
 03 October, Saturday, 16:00 h:
Cherno more (Varna) - Rodopa (Smolyan)		1:0
Slavia (Sofia) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	2:0
Makedonska slava (Simitli) - Botev (Plovdiv)	4:3
Marek (Dupnitsa) - Spartak (Varna)		1:2
 03 October, Saturday, 18:00 h:
Litex (Lovech) - Belasitsa (Petrich)		1:0
CSKA (Sofia) - Chernomorets (Burgas)		3:0

    Round 9:

 17 October, Friday, 16:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Slavia (Sofia)		2:2
 18 October, Saturday, 16:00 h:
Botev (Plovdiv) - Marek (Dupnitsa)		0:2
Chernomorets (Burgas) - Makedonska slava	3:1 
Rodopa (Smolyan) - Lokomotiv (Plovdiv)		1:5
Belasitsa (Petrich) - Cherno more (Varna)	3:1
 19 October, Sunday, 14:30 h:
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - CSKA (Sofia)	0:1
 19 October, Sunday, 15:00 h:
Levski (Sofia) - Naftex (Burgas)		3:0
 19 October, Sunday, 18:00 h:
Spartak (Varna) - Litex (Lovech)		0:1

    Round 10:

 24 October, Friday, 15:30 h:
Slavia (Sofia) - Levski (Sofia)			1:2
CSKA (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)		3:0
 25 October, Saturday, 14:30 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich)	2:0
Makedonska slava (Simitli) - Vidima-Rakovski	0:0
Marek (Dupnitsa) - Chernomorets (Burgas)	1:0
Spartak (Varna) - Botev (Plovdiv)		4:2
 25 October, Saturday, 18:00 h:
Litex (Lovech) - Cherno more (Varna)		2:0
Naftex (Burgas) - Rodopa (Smolyan)		5:0

    Round 11:

 01 November, Saturday, 14:00 h:
Rodopa (Smolyan) - Slavia (Sofia)		1:3
 01 November, Saturday, 14:30 h:
Botev (Plovdiv) - Litex (Lovech)		1:1
Chernomorets (Burgas) - Spartak (Varna)		0:0
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Marek (Dupnitsa)	1:3
Lokomotiv (Sofia) - Makedonska slava (Simitli)	1:0
Belasitsa (Petrich) - Naftex (Burgas)		0:3
Cherno more (Varna) - Lokomotiv (Plovdiv)	1:2
 02 November, Sunday, 15:00 h:
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)			1:1

    Round 12:

 07 November, Friday, 14:30 h:
Slavia (Sofia) - Belasitsa (Petrich)		3:0
 08 November, Saturday, 14:30 h:
Marek (Dupnitsa) - Lokomotiv (Sofia)		2:1
Spartak (Varna) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	1:2
Botev (Plovdiv) - Chernomorets (Burgas)		1:1
 08 November, Saturday, 16:30 h:
Naftex (Burgas) - Cherno more (Varna)		1:1
 09 November, Sunday, 14:30 h:
Makedonska slava (Simitli) - Levski (Sofia)	1:2
 09 November, Sunday, 15:00 h:
Litex (Lovech) - Lokomotiv (Plovdiv)		2:1
 09 November, Sunday, 16:30 h:
CSKA (Sofia) - Rodopa (Smolyan)			1:0

    Round 13:

 21 November, Friday, 14:30 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Naftex (Burgas)		2:0
 22 November, Saturday, 14:00 h:
Belasitsa (Petrich) - CSKA (Sofia)		0:4
 22 November, Saturday, 14:30 h:
Chernomorets (Burgas) - Litex (Lovech)		0:3
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Botev (Plovdiv)	2:0
Lokomotiv (Sofia) - Spartak (Varna)		1:2  /slujebno: 3:0 , zaradi neplatena globa na Zl.Mihailov!/
Rodopa (Smolyan) - Makedonska slava (Simitli)	1:0
Cherno more (Varna) - Slavia (Sofia)		0:3
 22 November, Saturday, 16:30 h:
Levski (Sofia) - Marek (Dupnitsa)		3:0

    Round 14:

 29 November, Saturday, 14:00 h:
Slavia (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)		2:0
 29 November, Saturday, 14:30 h:
Makedonska slava (Simitli) - Belasitsa		1:3
Marek (Dupnitsa) - Rodopa (Smolyan)		2:0
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv (Sofia)		0:1
Chernomorets (Burgas) - Vidima-Rakovski		3:0
 30 November, Sunday, 14:30 h:
Spartak (Varna) - Levski (Sofia)		0:2
 30 November, Sunday, 15:00 h:
Litex (Lovech) - Naftex (Burgas)		1:1
 30 November, Sunday, 16:30 h:
CSKA (Sofia) - Cherno more (Varna)		2:0

    Round 15:

 06 December, Saturday, 14:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Chernomorets (Burgas)	1:1
Rodopa (Smolyan) - Spartak (Varna)		1:1
Belasitsa (Petrich) - Marek (Dupnitsa)		2:1
Cherno more (Varna) - Makedonska slava		2:0
 06 December, Saturday, 16:30 h:
Naftex (Burgas) - Slavia (Sofia)		0:1
 07 December, Sunday, 14:00 h:
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Litex (Lovech)	0:2
Levski (Sofia) - Botev (Plovdiv)		3:1
Lokomotiv (Plovdiv) - CSKA (Sofia)		3:1





Spring part of the season


    Round 16:

 13 February 2004, Friday, 17:00 h, TV:
Naftex (Burgas) - CSKA (Sofia)                     3:3 

 14 February 2004, Saturday, 14:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Makedonska slava (Simitli)   1:0 
Cherno more (Varna) - Marek (Dupnitsa)             3:0 
Belasitsa (Petrich) - Spartak (Varna)              3:0
Rodopa (Smolyan) - Botev (Plovdiv)                 2:1 
Lokomotiv (Sofia) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)     1:1 

 14 February 2004, Saturday, 15:00 h, TV:
Levski (Sofia) - Chernomorets (Burgas)             3:0 
Litex (Lovech) - Slavia (Sofia)                    1:0 


    Round 17:

 20 February 2004, Friday, 14:30 h, TV:
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Levski (Sofia)        0:3 

 21 February 2004, Saturday, 14:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Litex (Lovech)                 0:1 
Chernomorets (Burgas) - Rodopa (Smolyan)           2:1 
Botev (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich)              1:0
Spartak (Varna) - Cherno more (Varna)              1:2 
Marek (Dupnitsa) - Lokomotiv (Plovdiv)             0:3 
Makedonska slava (Simitli) - Naftex (Burgas)       2:1
 21 February 2004, Saturday, 16:00 h, TV:
CSKA (Sofia) - Slavia (Sofia)                      2:1 



    Round 18:

 28 February 2004, Saturday, 14:00 h:
Slavia (Sofia) - Makedonska slava (Simitli)        1:0 
Cherno more (Varna) - Botev (Plovdiv)              3:1 
Belasitsa (Petrich) - Chernomorets (Burgas)        1:0 
Rodopa (Smolyan) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)      1:1 

 28 February 2004, Saturday, 16:00 h, TV:
Litex (Lovech) - CSKA (Sofia)                      1:0 

 28 February 2004, Saturday, 18:00 h:
Naftex (Burgas) - Marek (Dupnitsa)                 5:0 

 29 February 2004, Sunday, 14:00 h, TV:
Lokomotiv (Plovdiv) - Spartak (Varna)              1:0 

 
Levski (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)             (otlojen) 3:0



    Round 19:

 05 March 2004, Friday, 15:00 h, 
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv (Plovdiv)              0:0
 
 06 March 2004, Saturday, 14:30 h, 
Makedonska slava (Simitli) - CSKA (Sofia)          0:2 

 06 March 2004, Saturday, 15:30 h:
Lokomotiv (Sofia) - Rodopa (Smolyan)               1:0 
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Belasitsa (Petrich)   0:0
Chernomorets (Burgas) - Cherno more (Varna)        0:3 
Marek (Dupnitsa) - Slavia (Sofia)                  1:2 

 07 March 2004, Sunday, 15:00 h, TV:
Levski (Sofia) - Litex (Lovech)                    1:1 
 07 March 2004, Sunday, 15:30 h:
Spartak (Varna) - Naftex (Burgas)                  2:0 


    Round 20:

 13 March 2004, Saturday, 15:30 h:
Litex (Lovech) - Makedonska slava (Simitli)	   1:0
Slavia (Sofia) - Spartak (Varna)		   4:0
Naftex (Burgas) - Botev (Plovdiv)		   6:0
Lokomotiv (Plovdiv) - Chernomorets (Burgas)	   6:0
Cherno more (Varna) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)   4:1
 13 March 2004, Saturday, 16:30 h, TV:
CSKA (Sofia) - Marek (Dupnitsa)			   4:0
 14 March 2004, Sunday, 14:00 h:
Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv (Sofia)		   2:0
 14 March 2004, Sunday, 15:00 h, TV:
Rodopa (Smolyan) - Levski (Sofia)		   2:1

    Round 21:

 19 March 2004, Friday, 15:00 h, TV:
Spartak (Varna) - CSKA (Sofia)			   0:0
 20 March 2004, Saturday, 15:30 h:
Rodopa (Smolyan) - Litex (Lovech)		   1:2
Lokomotiv (Sofia) - Cherno more (Varna)		   3:2
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Lokomotiv (Plovdiv)   1:4
Botev (Plovdiv) - Slavia (Sofia)		   2:1
Marek (Dupnitsa) - Makedonska slava (Simitli)	   3:0
 20 March 2004, Saturday, 16:30 h, TV:
Levski (Sofia) - Belasitsa (Petrich)		   4:2
 21 March 2004, Sunday, 15:00 h, TV:
Chernomorets (Burgas) - Naftex (Burgas)		   0:2

    Round 22:

 26 March 2004, Friday, 15:30 h, TV:
Lokomotiv (Plovdiv) - Lokomotiv (Sofia)		   3:1
 27 March 2004, Saturday, 15:30 h:
Litex (Lovech) - Marek (Dupnitsa)		   2:0
Makedonska slava (Simitli) - Spartak (Varna)	   1:0
Slavia (Sofia) - Chernomorets (Burgas)		   3:1
Naftex (Burgas) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	   0:0
Belasitsa (Petrich) - Rodopa (Smolyan)		   3:0
 27 March 2004, Saturday, 16:30 h, TV:
CSKA (Sofia) - Botev (Plovdiv)			   4:1
 28 March 2004, Sunday, 15:00 h, TV:
Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)		   0:0

    Round 23:

 03 April 2004, Saturday, 15:30 h:
Chernomorets (Burgas) - CSKA (Sofia)		   1:3
 03 April 2004, Saturday, 16:30 h:
Belasitsa (Petrich) - Litex (Lovech)		   1:1
Rodopa (Smolyan) - Cherno more (Varna)		   2:0
Lokomotiv (Sofia) - Naftex (Burgas)		   3:1
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Slavia (Sofia)	   0:0
Botev (Plovdiv) - Makedonska slava (Simitli)	   2:1
Spartak (Varna) - Marek (Dupnitsa)	   	   2:4
 03 April 2004, Saturday, 17:30 h, TV:
Levski (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)		   3:0

    Round 24:

 10 April 2004, Saturday, 16:00 h, TV:
CSKA (Sofia) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	   3:1
 10 April 2004, Saturday, 17:00 h:
Litex (Lovech) - Spartak (Varna)		   2:1
Marek (Dupnitsa) - Botev (Plovdiv)		   1:0
Makedonska slava (Simitli) - Chernomorets (Burgas) 3:2
Lokomotiv (Plovdiv) - Rodopa (Smolyan)		   2:0
Cherno more (Varna) - Belasitsa (Petrich)	   0:0
 10 April 2004, Saturday, 18:00 h, TV:
Naftex (Burgas) - Levski (Sofia)		   0:1
 11 April 2004, Sunday, 15:00 h, TV:
Slavia (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)		   2:0

    Round 25:

 16 April 2004, Friday, 17:30 h, TV:
Levski (Sofia) - Slavia (Sofia)			   1:0
 17 April 2004, Saturday, 16:00 h, TV:
Lokomotiv (Sofia) - CSKA (Sofia)		   0:1
 17 April 2004, Saturday, 17:00 h:
Cherno more (Varna) - Litex (Lovech)		   1:2
Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv (Plovdiv)	   1:2
Rodopa (Smolyan) - Naftex (Burgas)		   1:0
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Makedonska slava	   3:2
Chernomorets (Burgas) - Marek (Dupnitsa)	   0:1
Botev (Plovdiv) - Spartak (Varna)		   0:0

    Round 26:

 24 April 2004, Monday, 15:00 h:
Litex (Lovech) - Botev (Plovdiv)		   0:0
Spartak (Varna) - Chernomorets (Burgas)		   4:2
Marek (Dupnitsa) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	   1:0
Makedonska slava (Simitli) - Lokomotiv (Sofia)	   1:0
Slavia (Sofia) - Rodopa (Smolyan)		   1:2
Naftex (Burgas) - Belasitsa (Petrich)		   3:1
Lokomotiv (Plovdiv) - Cherno more (Varna)  (TV)	   8:1
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)			   1:2

    Round 27:

 01 May 2004, Saturday, 15:00 h, TV:
Rodopa (Smolyan) - CSKA (Sofia)			   1:3
 01 May 2004, Saturday, 15:30 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Litex (Lovech)  (TV)	   3:1
Cherno more (Varna) - Naftex (Burgas)		   2:2
Belasitsa (Petrich) - Slavia (Sofia)		   2:2
Lokomotiv (Sofia) - Marek (Dupnitsa)		   1:1
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Spartak (Varna)	   1:1
Chernomorets (Burgas) - Botev (Plovdiv)		   2:5
 01 May 2004, Saturday, 16:30 h, TV:
Levski (Sofia) - Makedonska slava (Simitli)	   6:0

    Round 28:

 05 May 2004, Wednesday, 17:30 h:
Litex (Lovech) - Chernomorets (Burgas)		   3:0
Botev (Plovdiv) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	   1:1
Spartak (Varna) - Lokomotiv (Sofia)		   4:0
Marek (Dupnitsa) - Levski (Sofia)		   0:1
Makedonska slava (Simitli) - Rodopa (Smolyan)	   1:0
CSKA (Sofia) - Belasitsa (Petrich)		   5:1
Slavia (Sofia) - Cherno more (Varna)		   2:0
Naftex (Burgas) - Lokomotiv (Plovdiv)		   1:2

    Round 29:

 08 May 2004, Saturday, 17:30 h:
Naftex (Burgas) - Litex (Lovech)		   1:1
Lokomotiv (Plovdiv) - Slavia (Sofia)		   3:2
Cherno more (Varna) - CSKA (Sofia)		   3:0
Belasitsa (Petrich) - Makedonska slava (Simitli)   2:2
Rodopa (Smolyan) - Marek (Dupnitsa)		   1:0
Levski (Sofia) - Spartak (Varna)		   2:0
Lokomotiv (Sofia) - Botev (Plovdiv)		   0:1
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Chernomorets (Burgas) 3:1

    Round 30:

 15 May 2004, Saturday, 17:30 h:
Litex (Lovech) - Vidima-Rakovski (Sevlievo)	   2:2
Chernomorets (Burgas) - Lokomotiv (Sofia)	   3:3
Botev (Plovdiv) - Levski (Sofia)		   1:2
Spartak (Varna) - Rodopa (Smolyan)		   3:1
Marek (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich)		   0:0
Makedonska slava (Simitli) - Cherno more (Varna)   3:4
CSKA (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)		   1:1
Slavia (Sofia) - Naftex (Burgas)		   2:0
















10x to   www.bulgarian-football.com !