Unofficial Website Of F.C.Spartak Varna-1918


Начало
Club Info :

Новини +
Интервюта
Отборьт
История
Статистика
Програма 2002/03
Легенди
Fan-Zone :
Fans
Photo-Gallery
История на Ultra'
Fans-Forum
Test !!!
Mailing List
Other Stuff :
Архив
Links
История на сайта!?!
View Guestbook
Sign Guestbook
Chat-Room
e-mail me

Първенство 2002/2003 год.


10x to www.bulgarian-football.com !


PPFL 2002-2003 Programme

 
Fall season:

    Round 1:

 09.08.2002, Friday, 18:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Nafteks (Burgas)		1:2
 10.08.2002, Saturday, 18:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Rilski sportist (SAMOKOV)	1:1
Dobrudzha (Dobrich) - Liteks (Lovech)		0:2
Chernomorets (Burgas) - Botev (Plovdiv)		3:0
Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)		0:0
Marek (Dupnitsa) - Slavia (Sofia)		0:3
 10.08.2002, Saturday, 20:30 h:
CSKA (Sofia) - Spartak (Varna)			3:1


    Round 2:

 16.08.2002, Friday, 18:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Slavia (Sofia)      1:3 
 17.08.2002, Saturday, 18:00 h:
Spartak (Varna) - Lokomotiv (Plovdiv)           0:1      
 17.08.2002, Saturday, 20:00 h:
Nafteks (Burgas) - Dobrudzha (Dobrich)          3:2
Botev (Plovdiv) - Cherno more (Varna)           0:1
 17.08.2002, Saturday, 20:30 h:
Levski (Sofia) - Marek (Dupnitsa)               2:0
 18.08.2002, Sunday, 18:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - CSKA (Sofia)                0:2
 18.08.2002, Sunday, 20:00 h:
Liteks (Lovech) - Chernomorets (Burgas)         3:2 


    Round 3:

 23.08.2002, Friday, 18:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Lokomotiv (Sofia)         2:1
 24.08.2002, Saturday, 18:00 h:
Dobrudzha (Dobrich) - Spartak (Varna)           1:3
Chernomorets (Burgas) - Nafteks (Burgas)        1:0
Cherno more (Varna) - Liteks (Lovech)           0:0
Marek (Dupnitsa) - Botev (Plovdiv)              6:1
Slavia (Sofia) - Levski (Sofia)                 2:5
 24.08.2002, Saturday, 20:00 h:
CSKA (Sofia) - Rilski sportist (SAMOKOV)        2:0


    Round 4:

 30.08.2002, Friday, 17:30 h:
Botev (Plovdiv) - Slavia (Sofia)                1:4
 31.08.2002, Saturday, 18:30 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Levski (Sofia)      2:4
Spartak (Varna) - Chernomorets (Burgas)         3:0
Lokomotiv (Sofia) - Dobrudzha (Dobrich)         1:0 /ще се преиграва/
 31.08.2002, Saturday, 20:30 h:
Nafteks (Burgas) - Cherno more (Varna)          2:1
 01.09.2002, Sunday, 20:00 h:
Liteks (Lovech) - Marek (Dupnitsa)              0:0
CSKA (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)              1:0


    Round 5:

 13.09.2002, Friday, 18:00 h:
Dobrudzha (Dobrich) - CSKA (Sofia)              0:5
 14.09.2002, Saturday, 16:00 h:
Slavia (Sofia) - Liteks (Lovech)                1:0
 14.09.2002, Saturday, 17:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Rilski sportist (SAMOKOV) 2:1
Chernomorets (Burgas) - Lokomotiv (Sofia)       0:1
Marek (Dupnitsa) - Nafteks (Burgas)             2:0
 14.09.2002, Saturday, 19:00 h:
Levski (Sofia) - Botev (Plovdiv)                3:0
 15.09.2002, Sunday, 17:00 h:
Cherno more (Varna) - Spartak (Varna)           2:1


    Round 6:

 20.09.2002, Friday, 18:00 h:
Nafteks (Burgas) - Slavia (Sofia)               3:2
 21.09.2002, Saturday, 17:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Botev (Plovdiv)     1:3
Spartak (Varna) - Marek (Dupnitsa)              2:1
Lokomotiv (Sofia) - Cherno more (Varna)         0:0
Lokomotiv (Plovdiv) - Dobrudzha (Dobrich)       9:1
 22.09.2002, Saturday, 19:00 h:
CSKA (Sofia) - Chernomorets (Burgas)            4:1
 22.09.2002, Sunday, 15:30 h:
Litex - Levski                                  3:0

    Round 7:

 27.09.2002, Friday, 18:00 h:
Botev (Plovdiv) - Liteks (Lovech)               0:2
 28.09.2002, Saturday, 17:00 h:
Dobrudzha (Dobrich) - Rilski sportist (SAMOKOV) 0:0
Chernomorets (Burgas) - Lokomotiv (Plovdiv)     1:1
Cherno more (Varna) - CSKA (Sofia)              0:1
Marek (Dupnitsa) - Lokomotiv (Sofia)            1:0
Slavia (Sofia) - Spartak (Varna)                4:0
 28.09.2002, Saturday, 18:00 h:
Levski (Sofia) - Nafteks (Burgas)               1:0


    Round 8:

 04.10.2002, Friday, 16:00 h:
Lokomotiv (Sofia) - Slavia (Sofia)              0:0
 05.10.2002, Saturday, 16:00 h:
Spartak (Varna) - Levski (Sofia)                0:2
Lokomotiv (Plovdiv) - Cherno more (Varna)       4:1
Dobrudzha (Dobrich) - Chernomorets (Burgas)     0:2
 05.10.2002, Saturday, 18:00 h:
Nafteks (Burgas) - Botev (Plovdiv)              1:2
 06.10.2002, Sunday, 15:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Liteks (Lovech)     0:1
 06.10.2002, Sunday, 18:00 h:
CSKA (Sofia) - Marek (Dupnitsa)                 5:2


    Round 9:

 18.10.2002, Sunday, 15:00 h:
Slavia (Sofia) - CSKA (Sofia)                   0:2
 19.10.2002, Saturday, 16:00 h:
Chernomorets (Burgas) - Rilski sportist         3:0 
Cherno more (Varna) - Dobrudzha (Dobrich)       2:1
Marek (Dupnitsa) - Lokomotiv (Plovdiv)          1:2
 19.10.2002, Saturday, 18:00 h:
Levski (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)              0:3
Botev (Plovdiv) - Spartak (Varna)               1:1
Liteks (Lovech) - Nafteks (Burgas)              4:1


    Round 10:

 25.10.2002, Friday, 16:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Slavia (Sofia)            1:0
 26.10.2002, Saturday, 16:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Nafteks (Burgas)    otlojen , 1:2
Spartak (Varna) - Liteks (Lovech)               0:2
Lokomotiv (Sofia) - Botev (Plovdiv)             1:0
Dobrudzha (Dobrich) - Marek (Dupnitsa)          0:1
Chernomorets (Burgas) - Cherno more (Varna)     1:2
 27.10.2002, Sunday, 16:00 h:
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                   3:0            


    Round 11:

 02.11.2002, Saturday, 14:30 h:
Cherno more (Varna) - Rilski sportist (SAMOKOV) 4:0
Marek (Dupnitsa) - Chernomorets (Burgas)        0:1
Slavia (Sofia) - Dobrudzha (Dobrich)            6:1
 02.11.2002, Saturday, 16:30 h:
Nafteks (Burgas) - Spartak (Varna)              1:0
 02.11.2002, Saturday, 17:00 h:
Levski (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)            3:1
Botev (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                  1:5
 03.11.2002, Sunday, 15:00 h:
Liteks (Lovech) - Lokomotiv (Sofia)             4:0


    Round 12:

 09.11.2002, Saturday, 14:30 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Spartak (Varna)     0:0
Lokomotiv (Sofia) - Nafteks (Burgas)            0:2
Chernomorets (Burgas) - Slavia (Sofia)          2:4
Cherno more (Varna) - Marek (Dupnitsa)          2:0
 09.11.2002, Saturday, 16:30 h:
CSKA (Sofia) - Liteks (Lovech)                  1:0
 10.11.2002, Sunday, 15:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)           5:3
Dobrudzha (Dobrich) - Levski (Sofia)            0:5


    Round 13:

 23.11.2002, Saturday, 14:30 h:
Slavia (Sofia) - Cherno more (Varna)            1:0
Spartak (Varna) - Lokomotiv (Sofia)             2:1
 23.11.2002, Saturday, 16:30 h:
Liteks (Lovech) - Lokomotiv (Plovdiv)           1:1
Levski (Sofia) - Chernomorets (Burgas)          3:1
Botev (Plovdiv) - Dobrudzha (Dobrich)           5:1
 23.11.2002, Saturday, 17:00 h:
Nafteks (Burgas) - CSKA (Sofia)                 0:1
 24.11.2002, Sunday, 18:30 h:
Marek (Dupnitsa) - Rilski sportist (SAMOKOV)    3:1

Spring season:
start: 22.02.2003
end: 30.05.2003
 



Spring season:

    Round 14:

 22.02.2003, Saturday, 14:30 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Lokomotiv (Sofia)	2:0
 23.02.2003, Sunday, 14:00 h:
Spartak (Varna) - CSKA (Sofia)			1:1
 23.02.2003, Sunday, 14:30 h:
Litex (Lovech) - Dobrudzha (Dobrich)		3:0
Botev (Plovdiv) - Chernomorets (Burgas)		0:0
Levski (Sofia) - Cherno more (Varna)		1:0
Slavia (Sofia) - Marek (Dupnitsa)		1:1
 23.02.2003, Sunday, 16:00 h:
Naftex (Burgas) - Lokomotiv (Plovdiv)		2:0

    Round 15:

 28.02.2003, Friday, 14:30 h:
Slavia (Sofia) - Rilski sportist (SAMOKOV)      5:0
Marek (Dupnitsa) - Levski (Sofia)               1:5
Cherno more (Varna) - Botev (Plovdiv)           4:0
Chernomorets (Burgas) - Litex (Lovech)          1:4
Dobrudzha (Dobrich) - Naftex (Burgas)           2:1
Lokomotiv (Plovdiv) - Spartak (Varna)           2:0
 28.02.2003, Friday, 16:30 h:
CSKA (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                2:0

    Round 16:

 08.03.2003, Saturday, 15:30 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - CSKA (Sofia)        1:1
Lokomotiv (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)         4:1
Spartak (Varna) - Dobrudzha (Dobrich)           1:0
Litex (Lovech) - Cherno more (Varna)            0:2
Botev (Plovdiv) - Marek (Dupnitsa)              1:0
 08.03.2003, Saturday, 17:00 h:
Levski (Sofia) - Slavia (Sofia)                 1:2
 09.03.2003, Sunday, 14:30 h:
Naftex (Burgas) - Chernomorets (Burgas)         2:0

    Round 17:

 14.03.2003, Friday, 15:00 h:
Cherno more (Varna) - Naftex (Burgas)		3:1
 15.03.2003, Saturday, 14:00 h:
Lokomotiv (Plovdiv) - CSKA (Sofia)		0:3/slujeben/
 15.03.2003, Saturday, 15:30 h:
Slavia (Sofia) - Botev (Plovdiv)		5:0
Marek (Dupnitsa) - Litex (Lovech)		0:0
Chernomorets (Burgas) - Spartak (Varna)		1:2
Dobrudzha (Dobrich) - Lokomotiv (Sofia)		1:0
 15.03.2003, Saturday, 17:30 h:
Levski (Sofia) - Rilski sportist (SAMOKOV)	6:0

    Round 18:

 21.03.2003, Friday, 17:00 h:
Litex (Lovech) - Slavia (Sofia)			2:1
 22.03.2003, Saturday, 15:00 h:
Botev (Plovdiv) - Levski (Sofia)		0:3
 22.03.2003, Saturday, 15:30 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Lokomotiv (Plovdiv) 0:4
Lokomotiv (Sofia) - Chernomorets (Burgas)	3:0
Spartak (Varna) - Cherno more (Varna)		2:1
 22.03.2003, Saturday, 17:30 h:
Naftex (Burgas) - Marek (Dupnitsa)		1:1
CSKA (Sofia) - Dobrudzha (Dobrich)		3:0

    Round 19:

 04.04.2003, Friday, 16:00 h:
Slavia (Sofia) - Naftex (Burgas)		1:0
 05.04.2003, Saturday, 17:00 h:
Botev (Plovdiv) - Rilski sportist (SAMOKOV)	2:1
Marek (Dupnitsa) - Spartak (Varna)		3:0
Cherno more (Varna) - Lokomotiv (Sofia)		3:0
Chernomorets (Burgas) - CSKA (Sofia)		2:8
Dobrudzha (Dobrich) - Lokomotiv (Plovdiv)	1:2
 06.04.2003, Sunday, 15:30 h:
Levski (Sofia) - Litex (Lovech)			3:0

    Round 20:

 12.04.2003, Friday, 18:00 h:
CSKA (Sofia) - Cherno more (Varna)		1:2
 12.04.2003, Saturday, 17:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Dobrudzha (Dobrich) 0:2
Lokomotiv (Plovdiv) - Chernomorets (Burgas)     4:0   
Lokomotiv (Sofia) - Marek (Dupnitsa)            2:0
Spartak (Varna) - Slavia (Sofia)                1:0 /prisuden 0:3 slujeben,
 za neplateni globi na igra4i/
Litex (Lovech) - Botev (Plovdiv)                4:1
 12.04.2003, Saturday, 18:00 h:
Naftex (Burgas) - Levski (Sofia)                0:1

    Round 21:

 19.04.2003, Saturday, 15:00 h:
Slavia (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)		1:1
 19.04.2003, Saturday, 17:00 h:
Litex (Lovech) - Rilski sportist (SAMOKOV)	5:2
Botev (Plovdiv) - Naftex (Burgas)		1:1
Cherno more (Varna) - Lokomotiv (Plovdiv)	1:0
Chernomorets (Burgas) - Dobrudzha (Dobrich)	2:1
 20.04.2003, Sunday, 15:30 h:
Marek (Dupnitsa) - CSKA (Sofia)			0:2
 20.04.2003, Sunday, 17:00 h:
Levski (Sofia) - Spartak (Varna)		0:0

    Round 22:

 25.04.2003, Friday, 18:00 h:
Naftex (Burgas) - Litex (Lovech)		1:3
 26.04.2003, Saturday, 15:00 h::
CSKA (Sofia) - Slavia (Sofia)			3:1
 26.04.2003, Saturday, 17:00 h:
Rilski sportist(SAMOKOV) - Chernomorets(Burgas) 1:2 
Dobrudzha (Dobrich) - Cherno more (Varna)	1:1
Lokomotiv (Plovdiv) - Marek (Dupnitsa)		5:0
Lokomotiv (Sofia) - Levski (Sofia)		0:1
Spartak (Varna) - Botev (Plovdiv)		2:0

    Round 23:

 09.05.2003, Friday, 17:00 h:
Slavia (Sofia) - Lokomotiv (Plovdiv)		2:0
 10.05.2003, Saturday, 18:00 h:
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv (Sofia)		3:0
Marek (Dupnitsa) - Dobrudzha (Dobrich)		5:0
Cherno more (Varna) - Chernomorets (Burgas)	2:2
 10.05.2003, Saturday, 20:00 h:
Naftex (Burgas) - Rilski sportist (SAMOKOV)	0:0
Litex (Lovech) - Spartak (Varna)		1:0
 11.05.2003, Sunday, 15:30 h:
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)			1:1

    Round 24:

 17.05.2003, Saturday, 18:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Cherno more (Varna) 1:3
Chernomorets (Burgas) - Marek (Dupnitsa)	2:3
Dobrudzha (Dobrich) - Slavia (Sofia)		1:2
Lokomotiv (Plovdiv) - Levski (Sofia)		2:1
CSKA (Sofia) - Botev (Plovdiv)			2:0
Lokomotiv (Sofia) - Litex (Lovech)		1:2
Spartak (Varna) - Naftex (Burgas)		1:0

    Round 25:

 24.05.2003, Saturday, 18:00 h:
Spartak (Varna) - Rilski sportist (SAMOKOV)	2:1
Naftex (Burgas) - Lokomotiv (Sofia)		3:0
Litex (Lovech) - CSKA (Sofia)			1:0
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv (Plovdiv)		1:2
Levski (Sofia) - Dobrudzha (Dobrich)		5:0
Slavia (Sofia) - Chernomorets (Burgas)		3:1
Marek (Dupnitsa) - Cherno more (Varna)		1:1

    Round 26:

 31.05.2003, Saturday, 18:00 h:
Rilski sportist (SAMOKOV) - Marek (Dupnitsa)    3:3
Cherno more (Varna) - Slavia (Sofia)            4:0
Chernomorets (Burgas) - Levski (Sofia)          1:2
Dobrudzha (Dobrich) - Botev (Plovdiv)           3:0
Lokomotiv (Plovdiv) - Litex (Lovech)            4:2
CSKA (Sofia) - Naftex (Burgas)           	5:2       
Lokomotiv (Sofia) - Spartak (Varna)		2:1




10x to   www.bulgarian-football.com !